Make your own free website on Tripod.com

Class of 1988

Faculty And Staff

 

Seniors

(Click on a highlighted name to send e-mail to the person.)
Jeanette (Adams) Skidmore             William Adams, Jr.                     Jamie (Grubb) Alderman
Charles J. Ales                       John D. Anderson                      Joseph P. Aranavage
Victoria J. Armstrong                 Brian S. Baird                         Virginia Baird
Kelly L. Banning                      Cesar Borregon Baquero                 Christopher R. Barbian
Stacey L. Bean                        Brian M. Bell                         Lori D. Benjamin
Kristina R. Beres                     Elise M. Berkey                        Angie Berry
Raydquel A. (Berry) Myers             Daniel J. Beseda                      Molly L. Betsch
Laura Lynn Bibighaus                  Tim E. Bilicic                        Timothy Bland
Patricia A. Bombik (Deceased)         Rebecca P. (Bradbury) Schindler       Lisa E. Branek
Stefanie A. Branek                    Michael J. Branham                    Jay D. Brenwald
Debra L. Bright                       Rebecca L. (Britton) Rogers           Michelle C. Brown
James W.J. Bunner                     Natalie (Burdette) Deveries           Jefffery W. Burgett
Marcus R. Burhanna                    Glenn J. Bushnell                     Aimee Renee Butler
Charlene N. (Butler) Weissmiller      Paula S. (Byczkiewicz) Elder          Wendy Lynn (Cameron) Carter
Anita Capo                            Denise A. Carkhuff                    Naomi E. Carle
Jerrett K. Cecil                      Deanna C. Cerjan                      Tracey L. Cerjan
Ivan Chester II                       Edward J. Cinco                       Cheryl L. Clark
Robert L. Clawson Jr.                 Julie A. (Clawson) Stone              Shelia M. Cline
Jeffery E. Clouser (Deceased)         Tammy Lynn Cochran                    Sharon R (Cole) McBean
Felicia Y. Collins                    Cynthia L. Cook                       Deborah R. (Coomer) Parada
Lisa K. (Coomer) Martin               Marla H. Cooper                       Scott A. Cooper
William R. Cothrum                    George A. Couch                       Kara A. Covell
Yvonne C. Covey                       Thomas C. Cowle                       Catherine S. (Cox) Viola
Regina (Craine) Simmons               Marino Curati                         Mark Davidson
Gregory S. Davis                      Jennifer A. (Davis) Long              Julia A. (Deemer) Evola
Jennifer L. Deutsch                   Janet L Dewees                        Mickey L. Dickerson
John Robert Doherty Jr.               Theresa M. Dolan                      MacHelle M. (Doyle) Cavender
Scott A. Dugan                        Michael H. Durrant                    Matt Eads
Mary B. Erickson                      Yvonne M. Evans                       Lori S.(Farley)Sandel
Robert T. Fellows                     Kim C. Freeman                        Samuel E. Frush
Stephanie A. Gaines                   Raye H. (Galaday) Groening            Games Daryl W.
David G. Gardner                      Tommy E. Gillette                     David Glover
Randy R. Glover, Sr.                  Tammy (Granaas) Bergoc                Brian K. Greeby
Larry A. Grimmett                     Shawn E. Gruber                       Jennifer R. Hadlock
Trena L. Hannah                       James F. Hanzak                       Aaron A. Harold
Bryon S. Harris                       Polly M. (Hart) Dille                 Lisa L. (Harvey) Gruber
Jeff Hawes                            Scott A. Hawes                        Warren J. Hawes
Jodie A. (Hayhurst) Walls             Lorrie L. Hayhurst                    Nicholas P. Hays
Tamera S. (Hedrick) Wigren            Cindy M. (Hefner) Phillips             Robert D. Heintz
Tracy L. Henning                      Daniel C. Herman                      Richard C. Hildebrand
Robert E. Hildebrand                  Diana L. Hodson                       Joan N. Horvath
Khristine M. (Howard) Jennings        Lori A. Huffman                       Bradly R. Hunt
Fred M. Inman                         Katherine E. Irons                    Sheryl D. (Izold) Czuchra
Jill L. Kaderly                       Kelly A. Kaiser                       James D. Kerestman
Maindy A. Kerzic                      Merle E. Kessler Jr.                  Kathleen D. Kessler
Robert M. King                        Thomas V. Kirk                        Clint E. Klasen
Tara (Klena) Barthel                  Tammy L. Koblek                       Robert J. Kollar
Gary J. Korver                        Sara J. Korver                        Daniel B. Krihwan
Anton F. Krzic Jr.                    Eric M. Kuthe                         Glen D. LaFortune
John L. LaRiche                       Stephen D. Lemponen                   Kathy May (Leonard) Odegard
Jason W. Leslie                       Lori K. Lewis                         Sherri L. (Lilly) Whaley
Teresa M. Linehan                     Christine D. Logan                    Tonya S. Love
Angela K. (Lyons) Laflamme            Kathryn J. (Malloy) Bennett           Kevin J. Malloy
Michael James Martin                  Kristie M. (Masirovits) Langhans      Melissa J. Mastin
Nicole C. Mateja                      Thomas N. Mazzaro                     William R. McClenaghan
Kimberly A. McCoy                     Jennifer A. McCracken                 Matthew T. McKenna
Brandon Melin                         Jodee J. (Metzler) Downie             Kelley L. Milam
Sarah Miller                          Martha M. (Milliken) Dixon            Timothy J. Mills
Erika J. (Mocilnikar) Zakrajsek       Andrew C. Morgan                      Rex S. Morgan
Brian S. Morris                       Jennifer E. Morrison                  Erika K. Moseley
Steve Mramore                         Henry J. Muto                         Jack R. Napier Jr.
Kristina A. (Nappi) Hussain           Carl L. Nelson                        Marc S. Nichols
Traci L. Nichols                      Gary M. Nied                          Nancy C. Noce
Thomas V. Opalko                      Christopher S. Orgel                  Kristine J. (Orsuto) Walsworth
Lillian B. J. (Ortiz) Crain(e?)       Anthony W. Osterman                   John E. Otto
Gina L. (Parker) Gardner              Prabhavati [Nina] (Patel) Hay         Kurtis A. Perry
Lisa R. Perry                         Renee L. Phelps                       Candace A. Piert
Jeffrey A. Podsedly                   Dawn Marie (Polkow) DiCicco           Daniel V. Porter
Joseph A. Powers                      Sean A. Price                         James A Prill
William T. Pucci                      Jason J. Puffenbarger                 Stephanie M. Pugel
Eileen A. Quickel                     James A. Rackovan                     Harold L. Randolph
Cristen L. Reed                       James E. Reeder                       Jason R. Reese
Tyrone A. Robertson                   Francoise (Robinson) Walls            Aaron C. Roby
Edwin A. Rodriguez Jr.                Andrew R. Rogers                      Latonya (Rogers) Allen
Tracey L. Rose                        Carol (Rushia) Decoste                William P. Safcik
Penelope Ann Sanchez                  Fredrik E. Sandstrom                  Jamie L. Schaeffer
Dawn C. Scoville                      Dawn Michele (Sears) Stark            Carrie A. Shoureas
Annemarie "Anne" (Smith) Discher      Kevin Spacey                          Raymond Dale Spangle II
Mike Spaulding                        Robert D. Stell                       Carol J. Sweeney
Dorthe Sydow                          Autumn A. Taft                        Grace M. (Talcott) Wimbs
Lana M. Testerman                     Steven A. Tinner                      Tammy A. (Todd) Cornell
R. Scott Trask (Deceased)             Norio Tsukamoto                       Paula E. Tupa
Larry R. Vaux                         Melissa R. Vincent                    Michael W. Vincent
John Andrew Volk                      Kathleen A. (Wade) Dorman             John P. Wakin
Stacy L. Wall                         Julienne G. Waltz                     Gary M. Ward
Christiane M. Wasson                  Michael Sean Whetzel                  Bonnie L. Whited (Deceased)
Scott W. Wilms                        Fredrick D. Wilson II                 Kristi (Wludyga) Blood
Robert Woods                          Joseph P. Wortman                     Jennifer S. Wright
Michele L. Yankie                     Theodore A Younessi                   Michelle L. (Zeleny) Kohlhorst
Richard T. Zimmer